20 kwietnia 2024

Mieszkanie w nowoczesnym stylu – sprawdź sklep Deco Skład!

Jeśli potrzebujesz akcesoriów i zestawów łazienkowe, koniecznie wejdź na https://tinyurl.com/yzwuyvjv.

Najbardziej komfortowo czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas rzeczy pasujące do naszej osobowości. W takim miejscu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest zadbanie o stosowne zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero planujesz jakiś remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Nowoczesna zastawa stołowa i dekoracje do sypialni znajdziesz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, akcesoria oraz dekoracje wykonane w modnym od wielu lat stylu skandynawskim. Jego kluczowym wyznacznikiem jest nieskomplikowany design, duża miara surowości, jak również skupienie się na użyciunaturalnych materiałów, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są tu zarówno motywy folkowe, a równolegle prym wiodą tu również mocne dążenia, by urządzać mieszkania w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź przejrzeć jego ofertę przez internet, znajdziesz obszerną selekcję dodatków do łazienki, kuchni i jadalni, jak również mebli i ozdób do przedpokoju, bawialni dziecka oraz pokoju dziennego. Tu kupisz tekstylia kuchenne i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, które urzekną całą rodzinę, jak również sprzęt do gotowania, pieczenia i przechowywania. Jeśli chcesz zachwycającej łazienki, spraw sobie wyposażenie i zestawy łazienkowe uważnie wyselekcjonowane z asortymentu znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem złota albo czerni i jest to kolorystyka, w której pragniesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie wyszperasz dużo dodatków w tych kolorach.

Interesujący blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie przedstawia mnóstwo inspirujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam otrzymasz dotyczą nie tylko aranżacji mieszkania, zakupu komfortowych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów i dekoracji współgrających z danym stylem. To również nietuzinkowe pomysły na prezenty dla najbliższych z okazji rozmaitych rocznic, świąt oraz imprez. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, aby być zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]