21 lutego 2024

Pasta BHP – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Jeśli szukasz pasty do mycia rąk, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html.

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Należą do nich głównie wszelkiego rodzaju farby, sadze, oleje, smary, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest używana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do rąk – niezastąpiona m.in. w warsztatach

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]