21 lutego 2024
hurtownia butelek szklanych, butelki monopolowe hurt

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to również branża, w której świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, pysznym albo ekologicznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, by towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w słoiki i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie to sposób na optymalizację wydatków

Jasne jest, że oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, marmolady albo oliwę, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania całymi paletami przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób również otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiki, butelki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania soków, wina lub piwa) i słoiki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 500, 1600, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek oraz słoiczków w hurcie można również zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]