6 grudnia 2023

Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Zobacz, gdzie nabyć kapsułki Dolce Gusto.

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem uznali, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca miłośników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym również z Polski. W rzeczy samej, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]