Sprawdź, gdzie zamówić aparat do fali uderzeniowej.
Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?
Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?
Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.
Aparat do fali uderzeniowej – jak pracuje?
Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.
Nasza siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków
Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail:
[email protected]
Podobne wpisy
Skala Tinetti a rehabilitacja osób starszych
Sól himalajska i kłodawska – zastosowanie i właściwości
Grzyby psylocybinowe – grzyby halucynogenne? Fakty i mity