6 grudnia 2023

Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Znajdź polskiego psychologa UK na miarę swoich potrzeb! Skieruj się tutaj.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna w zasadzie zanikła, ale nadal nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują bardzo dużo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też trudności ze znalezieniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy te wyjątkowo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie jej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339